Opel vyzkoušené vozy

Vyhledávání

5
Zrušit výběr
Výhody programu Opel vyzkoušené vozy

Opel vyzkoušené vozy

CHARAKTERISTIKA VOZIDEL OPEL VYZKOUŠENÉ VOZY

kategorie PREMIUM

Vozy od 0 do 24 měsíců stáří, s nájezdem 0 – 60 000 km.
Minimální záruka 12 měsíců v ceně vozidla.

kategorie STANDARD

Vozy od 24 do 96 měsíců stáří, s nájezdem 60 001 – 180 000 km.
Minimální záruka 12 měsíců v ceně vozidla.

PŘEDPRODEJNÍ PROHLÍDKA KAŽDÉHO VOZIDLA

Všechna vozidla nabízená v programu OPEL VYZKOUŠENÉ VOZY prochází před zařazením do nabídky velice přísnou a podrobnou kontrolou technického stavu. V případě, že není dosaženo plné shody s předepsanými kritérii, je vozidlo předáno autorizovanému servisu k odstranění všech nevyhovujících parametrů.

OVĚŘENÍ PŮVODU

Každý vůz nabízený v programu OPEL VYZKOUŠENÉ VOZY musí projít nejen přísnou prohlídkou technického stavu, ale i ověřením svého původu. Zákazník tak získává jistotu nákupu použitého vozidla s jasnou historií a původem.

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA ZDARMA

Každý zákazník programu OPEL VYZKOUŠENÉ VOZY získá k vozidlu zdarma záruku na 12 měsíců (není-li vozidlo ještě ve standardní tovární záruce). Záruka se vztahuje na selhání mechanických a elektrických součástí vozidla. Záruku lze uplatnit v jakémkoliv autorizovaném servisu Opel v celé Evropě*. Po dobu záruky musí být vozidlo servisováno pouze v autorizovaném servisu Opel. Záruka se nevztahuje na díly podléhající běžnému opotřebení. Podrobný seznam dílů podléhajících záruce a všeobecné podmínky záruky Vám sdělí autorizovaný prodejce OPEL VYZKOUŠENÉ VOZY. Dle stáří a počtu najetých kilometrů má zákazník možnost si záruku prodloužit až na celkových 24 měsíců za zvýhodněných finančních podmínek. Více informací o prodloužení záruky získáte od svého prodejce OPEL VYZKOUŠENÉ VOZY.

* Záruku OPEL VYZKOUŠENÉ VOZY lze uplatnit ve všech zemích, kde platí Vaše "zelená karta" - doklad o povinném ručení.

ASISTENČNÍ SLUŽBY

Každý zákazník programu OPEL VYZKOUŠENÉ VOZY získává k vozidlu s prodlouženou zárukou tzv. příspěvek na asistenci, který je vyplácen v případě nepojízdnosti vozidla přímo zákazníkovi. Bližší informace o výši příspěvku a podmínkách vyplacení Vám sdělí autorizovaný prodejce OPEL VYZKOUŠENÉ VOZY.

VÝKUP STÁVAJÍCÍHO VOZIDLA

Výkup Vašeho stávajícího vozidla je u nás samozřejmostí. Vykupujeme vozidla všech značek. Více informací Vám poskytne Váš prodejce OPEL VYZKOUŠENÉ VOZY.

OKAMŽITÁ TESTOVACÍ JÍZDA

U nás nemusíte čekat až Vám někdo vůz na zkušební jízdu „nachystá“ nebo se objednávat na jízdu na jiný den, protože má vůz vybitou baterii, nejsou v něm pohonné hmoty atd. Všechna vozidla nabízená v programu OPEL VYZKOUŠENÉ VOZY jsou ihned připravena ke zkušební jízdě. Přijďte a vyzkoušejte si je!

KONTROLA VOZU PO 10.000 KM NEBO 12 MĚSÍCÍCH ZDARMA

Pro Vaši ještě větší bezpečnost a spokojenost s vozem z kategorie PREMIUM programu OPEL VYZKOUŠENÉ VOZY, Vám na něm provedeme zdarma prohlídku po ujetí 10.000 km nebo po uplynutí 12 měsíců od data prodeje. V případě zjištění závady ji ihned odstraníme dle záručních podmínek. Tato kontrola je možná pouze v místě prodeje Vašeho vozidla.

ZVÝHODNĚNÉ FINANCOVÁNÍ A POJIŠTĚNÍ

Pro všechny zákazníky programu OPEL VYZKOUŠENÉ VOZY jsme ve spolupráci s naším finančním partnerem připravili zvýhodněné financování a pojištění.